6 Mayıs 2009 Çarşamba

işyerinde doğum günü

Sabah kalktığım gibi bugün başlamak için beklettiğim Elif Şafağın kitabı AŞK'ı attığım gibi çantama ve Ahmet Kaya'dan doğum günüm kutlu olsun mutlu olayım senelerce şarkısını bülbül sesimle söyleye söyleye baktım kuş yaptırıpta bırakan olmuşmu diye pencereme.yoktu : )

08.20 iş başlangıcı
08.30 çay ve doğumgünü tebrikleri kabulu
08.45 canısı Brigitte’ın iç ısıtan telefonu. Doğum günü sohbetimiz. Pastadan çıkan kız esprimiz
10.00 Beş tane kırmızı gülden oluşan bir çiçek.
.
.
11.30 artık dost olmadığını düşündüğüm bir dosttan yazılı masama bırakılmış doğum günü notu. Üzerine ortancadan koparılmış bir çiçek bırakılmış. Severim ortancaları. Bağdaştırmam inş bu kutlama ile ortancaları.

Facebook güzel işliyor bu konularda insanın doğum gününü arkadaşlarının gözünün içine sokuyor :) Hatırlatıyor. İlla arkadaşını kutla tebrik et diye :)

14.00 gerçek bir dost, gerçek bir nefes telefonu bir kez daha.

14.30 yaklaşık on yıllık lens kullanma hayatımda ilk defa lensim yırtıldı. Şu an tek gözümle yazıyorum : )

Audrey nisan yağmuru biriktirdiğin için sağol :)içimde acayip bir yazmak arzusu ama gözler müsade etmiyor :) iyi ki doğmuşum iyi ki varsınız diyorum :)

5 "yorum yapmam icabetti" diyen.:

Audrey dedi ki...

iyi ki doğdun
iyi ki dostuz
tek gözle böyle yazıyorsan iki gözle neler yazar ve yaparsın sen..gözünü sevdiğim dostum..nice hayırlı yaşlara..daha 25'e yeni girdin..

Yul dedi ki...

iyiki doğdun diyelim bari bu kadar hatırlattıktan sonra :)

Brigitte dedi ki...

Aşk, güzel başlangıç yeni bir yaş için. Hayli kurallı kaideli de olsa :) baştan çıkartıcı bir yanı da yok değil hani...

Marilyn'im, yenilendiğin bir yıl olsun. Hani nasıl derler, küllerinden yeniden doğduğun...ya da bir şeyleri yakıp küllerini savurduğun... Çünkü her yaş, geride birşeyler bırakmalı ve her yaş, bir şeyler katmalı. Yoksa ne anlamı var, değil mi?

Yaşanmış güzelliklerin yaşınla artsın.

İyi ki varsın.

adsoy dedi ki...

benden de mutlu yıllar ve senelere...

brigitte ile mutlaka bir ispanya yapın unutmayın yel değirmenleriyle savaşmaya :)

Marilyn dedi ki...

teşekkürler Yul , teşekkürler Clint, teşekkürler Audrey doğmuş olmama ve dost olduğumuza sevindiğine ve Brigitte evet Aşk'tan dün gece okudukça, içine daldıkça doğru bir seçim olduğuna inancım arttı. kurallar kaideler her yerde herşeyde, yıkmak ise bizim ellerimizde :) , yenilendiğim bir yıl olmasını diliyorum bende kendi adıma.Eski beni yakıp yıkmam yeniden inşa etmem lazım kesinlikle istiyorum bunuda. Asıl sen iyiki varsın. Öğlen arası yaklaşmış,kaçıyorum işten güvencinlere yem atmaya, çiçek pazarında gezmeye, mısır çarşısında baharatların önünde durup kokularını içime çekmeye :)
sağlıkla , huzurla kalın...